KURUMSAL

Gündoğan kristal 10 yılı aşkın deneyimiyle,kristal ödüller,plaketler,hediyelikler ve promosyon ürünleriyle yanınızdaki iş ortağınızdır.

Binlerce yıllık cam sanatının incelikleri,tasarımcılarımızın yaratıcılığı ile buluşarak,ustalarımızın hünerli ellerinde şekillenmektedir.Kristalin saflığı ve ışıltısı Gündoğan kristal sürekli yenilenen teknolojisiyle bir potada erimektedir.Kimi zaman güzellik yarışmasında başa takılan taç ve eldeki asa, kimi zaman hediyelik bir masa aksesuarı olmaktadır. Efes Kütüphanesi’nden Truva Atı’na, Nemrut Heykelleri’nden Noel Baba’ya kadar kültürel miraslarımız, kristal birer obje olarak şekil bulmaktadır.

Özel tasarım kupalar ve madalyonlarla futboldan basketbola ,tenisten yüzmeye kadar bütün spor dallarında ihtiyacınız olan özgün ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Geniş bir hediyelik ürün yelpazesi sunmaktayız.

Bayi toplantıları,kuruluş yılı organizasyonları,kongre ve sempozyumlarda, klasik ürün gruplarının yanı sıra ,özel tasarımlarımızla da sizlere farklı seçenekler sunmaktayız.

Laser tekniği ile yaptığımız çalışmalarla, geleneksel cam işçiliğimizi teknoloji ile birleştirerek , firma logoları, ürünler, binalar vb. objeler kristal prizmaların içine 3 boyutlu olarak yerleştirilmektedir.Dekorasyon ve iç mimari projelerine yönelik ,özel tasarım dekoratif ürünler,uygulamalar ve iç mekan aksesuar çalışmalarımızla da seçeneklerinizi arttırmaktayız.İhtiyacınız olan tüm projelerinizde yanınızda yer almaktan,yaratıcı çözümler sunmaktan memnuniyet duyarız.